Veckoauktion den 23 oktober 2000
2241 AKVARELL
Stopped
23 oktober at 16:00 -
2090 BORDSLAMPA
Porlin
Stopped
Auction date
23 oktober at 16:00 -
2306 OLJEMÃ…LNING
Sold: SEK 500
Sold den 23 oktober 2000
1106 RING
18k, safir+brilj. 3, 1 gr
Stopped
23 oktober at 16:00 -
8220 SYBORD
1890-tal, L50 D40 H78
Sold: SEK 800
Sold den 23 oktober 2000